Nasi klienci

Doświadczenie rodzi zaufanie…

Każdy z naszych Klientów jest inny i ma inne potrzeby. To właśnie doświadczenie zdobywane latami sprawia, że rozumiemy naszych Klientów, a jednocześnie codziennie uczymy się od nich na nowo. Doświadczenie i zrozumienie są dla nas jak słowa klucze, bo obsługa i doradztwo nie kończą się przy kasie, ale trwają o wiele dłużej. Dzięki temu nasi Klienci darzą nas zaufaniem. Dziękujemy!

Nasza oferta jest najlepszym dowodem…

Wiemy, że słowa bez pokrycia nic nie znaczą, dlatego zapraszamy do salonu 4 Style. Sprawdźcie nasze aranżacje, kolekcje designerskich dodatków, obrazów i tkanin, a przede wszystkim mebli skrzyniowych i tapicerowanych. U nas też znajdziesz niecodzienną ofertę materaców Odwiedź nas i odmień swój dom. Nasze meble mówią same za siebie!

To co dla innych jest standardem dla nas jest minimum…

Wierzymy, że jakość Obsługi powinna być jak jakość garnituru szytego na miarę. Nie miej wątpliwości, że u nas znajdziesz tylko “najlepiej uszyte garnitury”. Doradcy i sprzedawcy, a także projektant wnętrz, służą fachową poradą. Przygotowaliśmy ofertę idealnie dopasowaną do Ciebie tak, aby można było wybrać mebel spełniający wszystkie wymagania.
I dlatego tylko u nas możesz np. zaprojektować własną sofę: wybrać kolor tapicerki, a dodatkowo wybrać jej szerokość – możesz powiększać lub zmniejszać jej szerokość co 20 cm.

Promocje i bony upominkowe

Kto nie lubi dostawać prezentów? My uwielbiamy rozdawać! Możesz mieć więc pewność, że zawsze w naszym salonie natrafisz na jakąś promocję. A dodatkowo rozdajemy bony upominkowe, które możesz wykorzystać w przyszłości na zakupy albo podarować bliskim.

Raty bez niespodzianek…

U nas „kupować na raty” i „nie przepłacać” to to samo. Dlatego zapraszamy na zakupy z płatnością ratalną. 10 rat 0% albo, jeśli wolisz, płatność rozłożona na więcej rat. I żadnych niespodzianek… nie ma żadnych ukrytych kosztów. Decyzja o przyznaniu kredytu pojawia się nawet po kilku minutach od złożenia wniosku.

Transport gratis!

Na terenie Wieliczki oraz Krakowa przy zakupach powyżej 1000 zł transport jest bezpłatny.
Przyjdź i skorzystaj z naszej oferty!

Nigdy nie mówimy nigdy…

Ponoć zasady są po to, aby je łamać… w naszym salonie nie ma stalowych reguł i umiemy dopasować się do klienta. Mówimy, że dla nas nie istnieją problemy, a pojawiają się wyzwania, więc jeśli masz jakieś pomysły, które chcesz, aby zostały wprowadzone bądź jeśli masz jakieś wątpliwości, to nie wahaj się powiedzieć o tym naszym pracownikom. Na pewno znajdziemy rozwiązanie! Słów nigdy i niemożliwe nie znajdziesz w naszym słowniku!

Salon 4 Style - informacje
Nasza Fundacja

Pomożemy Ci stworzyć wymarzone wnętrze. Naszą pasją jest niebanalny i funkcjonalny design. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą - jedną z największych na małopolskim rynku meblowym. W naszym salonie w Wieliczce znajdziesz niezwykłe meble do sypialni, salonu, pokoju dziecięcego i młodzieżowego, kuchni czy przytulnej jadalni. Dzięki nam ozdobisz również swój dom wyjątkowymi artykułami dekoracyjnymi.

Skontaktuj się z nami

ul. Nowy Świat 27
32-020 Wieliczka
tel.:12 2890202 e-mail:[email protected] pon.-pt.:10:00-18:00 sob.: 10:00-14:00
Copyright © Grupa OXM