Wydarzenia

Mural "W jak Wieliczka" - Salon 4 StyleMural “W jak Wieliczka”

Ścianę naszego salonu ozdobił niezwykły mural autorstwa Kat Lam, muralistki z Brooklynu oraz dra Marcina Kowalika z krakowskiej ASP. Zobaczcie galerię zdjęć i nagranie z tego niezwykłego przedsięwzięcia zrealizowanego przy współpracy Fundacji 4 Style, Salonu 4 Style i Galerii Dystans.
Czytaj więcej

Spektakl Pół na PółSpektakl “Pół na Pół” – Jordi Sánchez, Pep Antón Gómez

Salon 4 Style zadbał o elementy scenografii podczas spektaklu “Pół na Pół” Grupy teatralnej ProjekT zaprezentowanego w Kampusie Wielickim. Zobacz, jak prezentowały się meble i dowiedz się więcej o spektaklu.
Czytaj więcej

Spektakl Gruba Świnia - Grupa teatralna ProjekTSpektakl “Gruba Świnia” – Neil LaBute

Podczas spektaklu zaprezentowanego w Kampusie Wielickim i krakowskim Teatrze 38 (Klub Pod Jaszczurami) za scenografię posłużyły meble z naszego Salonu. Zobaczcie, jak się prezentowały!
Czytaj więcej

Karol SzparBiznes promuje sztukę – wywiad

Jak biznes może promować sztukę i przy okazji zarabiać? Jak połączyć przyjemne z pożytecznym i nie stracić sprzed oczu celów strategicznych firmy? O pasji i życiu marzeniami opowiada Pan Karol Szpar – pomysłodawca idei promowania sztuki przez biznes meblowy.
Czytaj więcej

Sztuka Designu – Design Sztuki

Pod hasłem “Sztuka designu – Design sztuki”, nasz salon firmowy 4Style w Wieliczce zamienił się w profesjonalną galerię sztuki.
Czytaj więcej

Art Basel LogoArt Basel 2014

45 edycja Art Basel, czyli trzydniowe święto sztuki, przyciągnęło tego roku do Bazylei (Szwajcaria)  285 wiodących galerii z całego świata i tłumy osób pragnących zobaczyć dzieła wybitnych twórców.
Czytaj więcej

Maison & Objet Paris 2014 logoMaison & Objet Paris 2014

Targi w Paryżu Maison & Objet, które odbyły się 24-28 stycznia 2014 roku to zaraz po Targach Imm Cologne najważniejsze i najbardziej prestiżowe wydarzenie dla branży meblowej. Zobacz wnętrza prosto z Paryża!
Czytaj więcej

Imm Cologne 2014

W dniach 13-19 stycznia 2014 roku mieliśmy przyjemność uczestniczyć w Międzynarodowych Targach Mebli i Wyposażenia Wnętrz w Kolonii. Zobacz jakie światowe inspiracje przywieźliśmy ze stolicy najmodniejszego designu!
Czytaj więcej

Nasza Fundacja

Pomożemy Ci stworzyć wymarzone wnętrze. Naszą pasją jest niebanalny i funkcjonalny design. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą - jedną z największych na małopolskim rynku meblowym. W naszym salonie w Wieliczce znajdziesz niezwykłe meble do sypialni, salonu, pokoju dziecięcego i młodzieżowego, kuchni czy przytulnej jadalni. Dzięki nam ozdobisz również swój dom wyjątkowymi artykułami dekoracyjnymi.

Skontaktuj się z nami

ul. Nowy Świat 27
32-020 Wieliczka
tel.:12 2890202 e-mail:[email protected] pon.-pt.:10:00-18:00 sob.: 10:00-14:00
Copyright © Grupa OXM