Imm Cologne 2014

Imm Cologne 2014 logoTargi meblowe Imm Cologne to jedna z najbardziej znanych i prestiżowych imprez, na której gromadzą się czołowi producenci mebli a także mnóstwo gości z całego świata. Biorąc udział w tym jakże ważnym wydarzeniu można przekonać się jakie trendy meblarskie będą najmodniejsze w najbliższym roku oraz zobaczyć najnowsze, fantastyczne propozycje mebli od bardzo wielu cenionych marek. W tym roku na Targach królowała jak zawsze zachwycająca nowoczesność, innowacyjność, funkcjonalność oraz stylowa oryginalność.
Międzynarodowe Targi Mebli i Wyposażenia Wnętrz w Kolonii w 2014 roku przyciągnęły ponad 120 000 gości ze 129 różnych krajów. Swoje produkty zaprezentowało aż 1209 wystawców, a wśród nich 17 producentów z Polski. W porównaniu do roku ubiegłego w Targach uczestniczyło więcej gości z Azji, Ameryki Północnej oraz Europy, co świadczy o stale zwiększającej się skali popularności tego wydarzenia. To właśnie tutaj spotykają się światowi potentaci meblowi wyznaczający najmodniejsze trendy na najbliższy rok.
Zapraszamy do oglądnięcia galerii z Targów Imm Cologne!
Nasza Fundacja

Pomożemy Ci stworzyć wymarzone wnętrze. Naszą pasją jest niebanalny i funkcjonalny design. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą - jedną z największych na małopolskim rynku meblowym. W naszym salonie w Wieliczce znajdziesz niezwykłe meble do sypialni, salonu, pokoju dziecięcego i młodzieżowego, kuchni czy przytulnej jadalni. Dzięki nam ozdobisz również swój dom wyjątkowymi artykułami dekoracyjnymi.

Skontaktuj się z nami

ul. Nowy Świat 27
32-020 Wieliczka
tel.:12 2890202 e-mail:[email protected] pon.-pt.:10:00-18:00 sob.: 10:00-14:00
Copyright © Grupa OXM