Maison & Objet Paryż 2014

maison_objet_paris_logoParyskie Targi od lat mają swoich oddanych fanów. Duża różnorodność oferowanych produktów począwszy od mebli a skończywszy na tkaninach i innych akcesoriach wyposażenia domu pozwala na zaprezentowanie szerokiego wachlarzu inspiracji dla każdego przybyłego gościa. Na Targach Maison & Objet przedstawiane są najmodniejsze trendy a także najciekawsze nowości wnętrzarskie. Jest to również miejsce, w którym zaprezentować się mogą nowe marki oraz architekci.
Targi Maison & Objet w Paryżu zgromadziły tego roku ponad 3000 wystawców z całego świata oraz tysiące przybyłych gości.
Zapraszamy do oglądnięcia galerii z Targów Maison & Objet!
Targi Maison&Objet z niewielkiej imprezy zorganizowanej po raz pierwszy w 1995 roku przerodziły się w prestiżowe święto designu, na które przybywają tysiące wystawców i gości z całego świata. Paryskie targi są organizowane dwa razy w roku – w styczniu i we wrześniu – w ogromnym centrum wystawienniczym Parc des Expositions de Paris-Nord Villepinte. Najbliższa edycja targów odbędzie się w dniach od 24 do 28 stycznia 2014 roku. Z kolei w marcu w Singapurze po raz pierwszy odbędzie się azjatycka odsłona wydarzenia: Maison&Objet Asia.
Nasza Fundacja

Pomożemy Ci stworzyć wymarzone wnętrze. Naszą pasją jest niebanalny i funkcjonalny design. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą - jedną z największych na małopolskim rynku meblowym. W naszym salonie w Wieliczce znajdziesz niezwykłe meble do sypialni, salonu, pokoju dziecięcego i młodzieżowego, kuchni czy przytulnej jadalni. Dzięki nam ozdobisz również swój dom wyjątkowymi artykułami dekoracyjnymi.

Skontaktuj się z nami

ul. Nowy Świat 27
32-020 Wieliczka
tel.:12 2890202 e-mail:[email protected] pon.-pt.:10:00-18:00 sob.: 10:00-14:00
Copyright © Grupa OXM