Spektakl “Pół na Pół” – Jordi Sánchez, Pep Antón Gómez

Śmiertelnie zabawnie

“Mama mi powiedziała: Kiedy umrę, podzielicie się pół na pół. A mama umiera, więc pół na pół!”, mówi Jan, starszy z dwójki braci, których komiczne poczynania obserwuje widz. Jordi Sánchez i Pep Antón Gómez tworzą przepełnioną czarnym humorem komedię, która sprawnie przemienia ponury temat spadku po chorej matce w przepełnioną farsowymi elementami wartką historię. Nerwowy i przedsiębiorczy Jan (Dominik Cisoń) oraz zatroskany i pozornie niewinny jak anioł Karol (Sebastian Dela) zgodnie twierdzą, że czas mamy na ziemskim padole dobiega końca. A przynajmniej powinien. Co z tego wyniknie i jakie rozwiązanie czeka dwójkę bohaterów oraz co stanie się z tajemniczym spadkiem? Tę szaloną i zabawną historię widzowie mogli poznać 27 lutego w auli Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce i 2 kwietnia w Kampusie Wielickim.

Nasz Salon zadbał o elementy scenografii podczas spektaklu. Proste i eleganckie meble wpisały się w stylistykę tekstu i dobrze dopełniły całość przedstawienia. Na zdjęciach możecie zobaczyć między innymi sofę Rucola.

fot. Marek Bazielich

Nasza Fundacja

Pomożemy Ci stworzyć wymarzone wnętrze. Naszą pasją jest niebanalny i funkcjonalny design. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą - jedną z największych na małopolskim rynku meblowym. W naszym salonie w Wieliczce znajdziesz niezwykłe meble do sypialni, salonu, pokoju dziecięcego i młodzieżowego, kuchni czy przytulnej jadalni. Dzięki nam ozdobisz również swój dom wyjątkowymi artykułami dekoracyjnymi.

Skontaktuj się z nami

ul. Nowy Świat 27
32-020 Wieliczka
tel.:12 2890202 e-mail:[email protected] pon.-pt.:10:00-18:00 sob.: 10:00-14:00
Copyright © Grupa OXM